Bio

FOTOGRAFIA KONCERTOWA  |  MULTIMEDIA  |

Agnieszka Koc (ur. 10.01.1993) – Ukończyła edukację artystyczną w zakresie sztuk plastycznych o specjalizacji intermedia i multimedia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Działająca w obszarze fotografii artystycznej oraz koncertowej. Zafascynowana muzyką  różnych gatunków przedstawia ją za pomocą  ekspresyjnej fotografii. Swoją twórczość wyraża także poprzez działalność na pograniczu różnych mediów takich jak malarstwo, rysunek, animacja oraz realizacje video.

w 2015 roku obroniła dyplom licencjacki z zakresu fotografii w pracowni działań interdyscyplinarnych pt. ,,Odsłony”, dotyczący portretów inscenizowanych, portretów studyjnych oraz przetworzenia komputerowego.

W 2016 wzięła udział w międzynarodowym festiwalu Bella Sky Way Festiwal w Toruniu z indywidualną realizacją świetlną (animacja multimedialna) pt. „TranceBall”.

 

All rights reserved by Agnieszka Koc
Wszelkie treści zamieszczone na tym blogu internetowym (teksty, zdjęcia itp.) podlegają ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity z 2006 r., Dz.U. nr 90, poz. 631 z późn. zm.). Bez zgody autora zabronione jest m.in. powielanie treści, ich kopiowanie, przedruk, przechowywanie i przetwarzanie z zastosowaniem jakichkolwiek środków elektronicznych, zarówno w całości, jak i w części.
Zabronione jest dalsze rozpowszechnianie, o którym mowa w art. 25 ust. 1 pkt b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s